DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI W PRZEDSZKOLU NR 3 W ŁĘCZNEJ

Międzynarodowy Dzień Życzliwości jest obchodzony w stu osiemdziesięciu krajach na całym świecie.  Jego celem jest otworzenie naszych serc na istnienie drugiego człowieka, oraz wzbudzanie w każdym z nas pozytywnych emocji. Ciepłe słowa, miłe gesty, szczery uśmiech, serdeczne pozdrowienia nic nas nie kosztują, a wywołują wiele radości na twarzy drugiej osoby. Świadczą o naszej empatii i miłym usposobieniu, serdecznym nastawieniu do świata i ludzi. Przedszkolaki, z „Trójki na zakręcie”, także obchodziły dzień życzliwości, dobrych uczynków i pozdrowień. Hasłem przewodnim tego dnia było przysłowie „Uprzejmość jest cennym kluczem, który otwiera wszystkie drzwi”.
W ramach zajęć dydaktycznych dzieci dowiedziały się, jak można okazywać życzliwość na co dzień, co to znaczy przekazywać sobie dobrą energię, kto to jest osoba empatyczna. Wszystkie dzieci otrzymały odznakę osoby życzliwej, a każda grupa specjalny dyplom. Tego dnia przedszkolaki, przygotowały także samodzielnie wykonane „DRZEWKA ŻYCZLIWOŚCI”, które zostały przekazane zaprzyjaźnionym instytucjom oświatowym na terenie naszego miasta:

Grupa „Maleństwa” Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej, Filia nr 3
Grupa „Kubusie Puchatki” Żłobek Żółwik oraz Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej,
Grupa „Tygryski” Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej,
Grupa „Mądre Sowy” Dom Tradycji Ludowej w Starej Wsi.

„Życzliwość trudno oddać, ponieważ zawsze wraca.” ~ Marcel Proust

Koordynatorzy
„Tygodnia Życzliwości w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Łęcznej”
mgr Ilona Wójcik, mgr Katarzyna Korgol.

Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informuje, że od dnia 05.10.2020r. dzieci przyprowadzane do przedszkola będą nadal przyjmowane od Państwa w drzwiach wejściowych przedszkola do odwołania.

W przypadku odbioru dzieci, proszę dzwonić dzwonkiem umieszczonym przy drzwiach wejściowych, a osoba dyżurująca poprosi dziecko.

Proszę Państwa o wyrozumiałość, cierpliwość
i współpracę. Razem damy radę.

Dziękuję,
Ewa Góźdź - Dyrektor PP3 Łęczna

Szanowni Rodzice, Kochane Dzieci

01 września 2020r. spotkamy się w wyjątkowym czasie pandemii, dlatego wzajemne wsparcie, współpraca, na którą zawsze mogliśmy liczyć, troska i współodpowiedzialność to filary bezpieczeństwa tak ważnego dla każdej rodziny.

Serdecznie proszę, zapoznajcie się Państwo z procedurami obowiązującymi w naszym przedszkolu, dostępnymi na naszej stronie internetowej i wypełnijcie deklarację. Po jej podpisaniu będziecie Państwo mogli wejść z dzieckiem do przedszkola zgodnie z w/w. Jedno dziecko - jeden rodzic. Bardzo proszę, rodziców dzieci na zapisanych na godzinę 8.00 o cierpliwość i zarezerwowanie sobie więcej czasu, gdyż będą Państwo mogli wchodzić do placówki z zachowaniem reżimu sanitarnego, a najwięcej dzieci zapisanych jest właśnie na w/w godzinę.

Procedura bezpieczeństwa i postępowania
na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Serdecznie pozdrawiam
Ewa Góźdź - Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 3 w Łęcznej

Aplikacja ProteGO Safe

ProteGo Safe list MEN i GIS - pdf

www.gov.pl/web/protegosafe

Regulamin korzystania z karty magnetycznej rejestrującej rzeczywisty czas pobytu dziecka w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Łęcznej

Publikacja informacji

Informacja o miejscu opublikowania sprawozdania finansowego Przedszkola Publicznego nr 3 w Łęcznej za 2018 rok została zamieszczona na BIP Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Łęcznej.

Wykaz opłat dla poszczególnych grup za miesiąc GRUDZIEŃ 2020r.

(podana kwota 'do zapłaty - razem' uwzględnia zaległości z poprzednich miesięcy)

Prosimy o dokonywanie wpłat na konto przedszkola podane niżej.

Numer konta bankowego: