^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

III GRUPA "TYGRYSKI"

GRUPA III - TYGRYSKI

Nasza grupa to TYGRYSKI, mamy po 3 i 4 lata. Jest nas 25. 7 dziewczynek i 18 chłopców. Bardzo lubimy chodzić do przedszkola, bo razem z naszymi Paniami świetnie się bawimy, uczymy nowych zabaw, wierszy i piosenek. Bardzo lubimy budować z klocków różne budowle, a także bawić się samochodami i lalkami. Oprócz tego kolorujemy i wyklejamy obrazki, malujemy farbami, słuchamy muzyki i bawimy się przy niej. Co dzień stajemy się bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami, uczymy się pomagać sobie nawzajem. Wiele rzeczy robimy po raz pierwszy, może nie wszystko nam wychodzi, ale bardzo się staramy!

ZABAWY NA ŚNIEGU


Dzieci z grupy Tygryski korzystając z pięknej słonecznej pogody wybrały się do przedszkolnego ogrodu bawić się na śniegu. Biegały, zjeżdżały z górki, lepiły bałwana, rzucały śnieżkami do celu oraz robiły orły na śniegu. To była bardzo wesoła zabawa!!!

Czytaj więcej: Zabawy na śniegu

ZABAWA KARNAWAŁOWA TYGRYSÓW


29 stycznia w sali Tygrysów słychać było wesoło rozbrzmiewającą muzykę. Tego dnia księżniczki, piraci, dinozaury, królewny bawiły się na balu. Pląsom i podskokom nie było końca. Przy rytmach muzyki nogi same rwały się do tańca. Porządku w trakcie zabawy pilnował strażak i policjant a królewny wirowały po sali. Rodzice dzieci zadbali również o słodki poczęstunek.

Czytaj więcej: Zabawa Karnawałowa Tygrysków

ŚWIĘTO BABCI I DZIADZIA


Dzieci z grupy Tygryski z okazji Święta Babci i Dziadzia zrobiły laurki, kolorowały ilustracje i życzyły WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.

Czytaj więcej: Święto Babci i Dziadka

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.