^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

Rok szkolny 2018/2019

PIKNIK REKREACYJNY „RADOŚĆ DZIECIOM”


Od dawna wiadomo, że zabawa z tańcem to okazja do zacieśnienia przyjaźni i współdziałania w grupie. Dziecko bawiąc się tańcem uczy się spostrzegawczości, myślenia, koordynacji psychoruchowej, podnosząc przy tym swoją samoocenę. Grupa taneczna MĄDRE SOWY z ogromną przyjemnością przyjęła zaproszenie na I Plenerowy Piknik Rekreacyjny pod hasłem „Radość Dzieciom”, który odbył się z okazji Dnia Dziecka i przeniesienia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łęcznej. Impreza odbyła się 31 maja 2019r. na terenach przy siedzibie Starostwa Powiatowego w Łęcznej. Organizatorem pikniku było Stowarzyszenie „Schody Życia”. Po prezentacji artystycznej na dziewczynki czekała niespodzianka w postaci dmuchanego placu zabaw. Składamy serdeczne podziękowania mamie Blanki, pani Edycie za pomoc w organizacji rekwizytów do tańca oraz mamie Adriana, pani Emilce za ciepłe przyjęcie grupy w budynku starostwa, gdzie mogliśmy odpocząć, uzupełnić płyny i schronić się przed słońcem. Naszym dzielnym, wytrwałym tancerkom: Julii R., Julii P., Mai, Blance, Weronice, Antoninie, Michalinie, Aleksandrze J., Aleksandrze S. gratulujemy determinacji, odwagi i życzymy wspaniałej zabawy magią tańca w przyszłości. Nauczycielki grupy MĄDRE SOWY.

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.