^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

Rok szkolny 2018/2019

DEBIUTY 2019


W niedzielę, 2 czerwca nasze przedszkolaki wzięły udział w XV Festiwalu Piosenki i Tańca Debiuty 2019. Organizatorem przedsięwzięcia było Przedszkole Publiczne nr 2 i Centrum Kultury w Łęcznej. Prowadząca festiwal Ciocia Nutka zaprosiła na scenę grupę taneczną Mądre Sowy w składzie: Maja, Julia P., Michalina, Antonina, Blanka, Weronika, Oleg, Adrian, Kajetan, Maciej, Gabriel. Tancerze z ogromną satysfakcją i zaangażowaniem wykonali taniec do utworu pt. „Tańcz, tańcz, tańcz”. Dzieci przygotowały: pani Ewa Kalita i pani Ilona Wójcik. Następnie wystąpiła Zuzia S. z grupy Kubusie Puchatki w utworze pt. „Piosenka dla mamy i taty”. Zuzię przygotowała pani Monika Grosiak i pani Katarzyna Korgol. Kolejną piosenkę pt. „Podarujmy mamie” zaśpiewały dziewczynki z grupy Króliki: Hania S. i Pola K. Po prezentacji części artystycznej „mali-wielcy” artyści otrzymali dyplomy, upominki i statuetkę. Serdecznie gratulujemy dzieciom wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów. Rodzicom, dziadkom, rodzeństwu, ciociom i wujkom dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.