^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

Rok szkolny 2018/2019

WYCIECZKA NA KOMENDĘ POWIATOWĄ POLICJI W ŁĘCZNEJ


30 maja 2019 roku nasze przedszkolaki z grup ,,Kubusie Puchatki”, ,,Tygryski” oraz ,,Mądre Sowy” wybrały się na wycieczkę na Komendę Powiatową Policji w Łęcznej. Celem wycieczki było poznawanie pracy policjantów, zwiedzanie budynku Komendy, przypomnienie ważnych zasad bezpieczeństwa, utrwalenie numerów alarmowych. Dzieci miały możliwość obejrzenia radiowozu policyjnego, oglądały pokaz strojów wykorzystywanych podczas policyjnych akcji oraz ,,mieszkania” psów policyjnych. Policjant przewodnik zaprezentował tresurę psa, opowiedział dzieciom o roli psa w policji oraz jak dba i opiekuje się swoim psem służbowym. Z uwagi na to , iż dzieci kochają zwierzęta ten pokaz przyniósł ogromne emocje. Na zakończenie naszego spotkania nasze przedszkolaki wręczyły paniom Policjantkom podziękowania.

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.