^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

Rok szkolny 2018/2019

WYJAZD DO TEATRU MUZYCZNEGO W LUBLINIE


Dnia 03 czerwca dzieci z naszego przedszkola  pod opieką  wychowawców i rodziców uczestniczyły w bardzo wartościowej wycieczce do teatru. Pierwsza wizyta  w prawdziwym teatrze jest zawsze dla dzieci  dużym przeżyciem.  Przedszkolaki obejrzały ciekawe, pełne humoru przedstawienie pt. ,,Jaś i Małgosia”. Wszyscy znają bajkę o Jasiu i Małgosi, ale nie wszyscy wiedzą, że Czarownica wcale nie musi być  taka straszna jak nam opowiadano w dzieciństwie.  Czasem tylko wszystkich musi postraszyć, bo inaczej nie byłaby Czarownicą. Jak się okazało na koniec bajki,  po prostu uwielbia słodycze, tak jak wszystkie dzieci. Amatorami słodyczy były także leśne zwierzątka, które popisują się w  akrobatycznych  układach baletowych, a wszystkiemu przygląda się z ukrycia  tajemniczy Wilk… Barwne kreacje, ciekawa muzyka, pięknie wykonane utwory wzbudziły wiele emocji wśród wszystkich dzieci. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem oglądały przedstawienie, które zapewniło im niezapomniane przeżycia. Do przedszkola wróciliśmy z uśmiechem na buzi i dobrym humorem.

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.