^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

II GRUPA "KUBUSIE"

GRUPA II – KUBUSIE PUCHATKI

Dzień dobry ! Witamy was po wakacyjnej przerwie. Jesteśmy grupą Kubusia Puchatka i mamy już 4 latka. Razem z naszymi paniami codziennie uczymy się trudnej sztuki samodzielności. Chętnie się wspólnie bawimy, śpiewamy piosenki i tańczymy, ale najbardziej lubimy wychodzić do naszego ogrodu przedszkolnego, gdzie zawsze czeka na nas coś miłego. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością pokonujemy nowe wyzwania, a pobyt w przedszkolu jest dla nas czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju. Z pomocą naszych pań ciągle coś tworzymy. Rysujemy, malujemy a nasze prace rodzicom prezentujemy. Pani Ilonka, pani Kasia i pani Beatka do koła zapraszają i na każdego smyka codziennie czekają! Popatrzcie sami.

GDZIE JESTEŚ WIOSNO


W trzecim tygodniu kwietnia dzieci z grupy Kubusia Puchatka wybrały się na poszukiwanie wiosny w okolicy naszego przedszkola. Każdego dnia jest coraz cieplej, a słoneczna pogoda zachęca nas do spacerów. Nasze przedszkolaki jak zwykle, były wspaniałymi obserwatorami!

Czytaj więcej: Gdzie jesteś wiosno

GIMNASTYKA W GRUPIE KUBUSIA PUCHATKÓW


Małe dzieci potrzebują bardzo duuuużżżo ruchu. Staramy się zatem, aby nasze Kubusie Puchatki spędzały aktywnie każdą chwilkę. Więc, gdy na dworze śnieg i wiatr my w naszym przedszkolu bawimy się wesoło.

Czytaj więcej: Gimnastyka w grupie Kubusia Puchatków

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.