^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

II GRUPA "KUBUSIE"

GRUPA II – KUBUSIE PUCHATKI

Dzień dobry ! Witamy was po wakacyjnej przerwie. Jesteśmy grupą Kubusia Puchatka i mamy już 4 latka. Razem z naszymi paniami codziennie uczymy się trudnej sztuki samodzielności. Chętnie się wspólnie bawimy, śpiewamy piosenki i tańczymy, ale najbardziej lubimy wychodzić do naszego ogrodu przedszkolnego, gdzie zawsze czeka na nas coś miłego. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością pokonujemy nowe wyzwania, a pobyt w przedszkolu jest dla nas czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju. Z pomocą naszych pań ciągle coś tworzymy. Rysujemy, malujemy a nasze prace rodzicom prezentujemy. Pani Ilonka, pani Kasia i pani Beatka do koła zapraszają i na każdego smyka codziennie czekają! Popatrzcie sami.

DLA MAMY I TATY


Kochani Rodzice! Wszyscy przyrzekamy! Że już będziemy grzeczni, bo bardzo Was kochamy. Więc dzisiaj od nas przyjmijcie życzenia, sto lat w dobrym zdrowiu i marzeń spełnienia. Wszystkim mamom, wszystkim tatom, zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień i dużo radości!

Czytaj więcej: Dla Mamy i Taty

KOCIE PODUCHY – WARSZTATY PLASTYCZNE ONLINE


27 maja w naszej grupie odbyły się warsztaty online. Prowadziła je Pani Asia z Domu Tradycji Ludowej w Starej Wsi. Za pomocą technologii informatycznej otrzymaliśmy szczegółową instrukcję jak wykonać „Kocie – poduchy”.

Czytaj więcej: Kocie Poduchy - Warsztaty plastyczne online

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.