^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

III GRUPA "TYGRYSKI"

GRUPA III - TYGRYSKI

Nasza grupa to TYGRYSKI, mamy po 3 i 4 lata. Jest nas 25. 7 dziewczynek i 18 chłopców. Bardzo lubimy chodzić do przedszkola, bo razem z naszymi Paniami świetnie się bawimy, uczymy nowych zabaw, wierszy i piosenek. Bardzo lubimy budować z klocków różne budowle, a także bawić się samochodami i lalkami. Oprócz tego kolorujemy i wyklejamy obrazki, malujemy farbami, słuchamy muzyki i bawimy się przy niej. Co dzień stajemy się bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami, uczymy się pomagać sobie nawzajem. Wiele rzeczy robimy po raz pierwszy, może nie wszystko nam wychodzi, ale bardzo się staramy!

NASZE MAŁE SUKCESY


Realizując zadania Koncepcji Rozwoju Przedszkola Publicznego nr 3 zachęcamy dzieci do zdobywania nowych doświadczeń w zakresie twórczości plastycznej.

Czytaj więcej: Nasze małe sukcesy

BIBLIOTERAPIA ON – LINE


„Słuchając bajki o przygodach małego szympansa Tro poznajemy małego buntownika, który przechodzi metamorfozę pod wpływem spotkania z tajemniczym bohaterem. Uczy czytelników zasad kulturalnego zachowania, szacunku do starszych, empatii do słabszych oraz zaradności życiowej.”

Czytaj więcej: Biblioterapia on-line

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.