^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

III GRUPA "TYGRYSKI"

GRUPA III - TYGRYSKI

Nasza grupa to TYGRYSKI, mamy po 3 i 4 lata. Jest nas 25. 7 dziewczynek i 18 chłopców. Bardzo lubimy chodzić do przedszkola, bo razem z naszymi Paniami świetnie się bawimy, uczymy nowych zabaw, wierszy i piosenek. Bardzo lubimy budować z klocków różne budowle, a także bawić się samochodami i lalkami. Oprócz tego kolorujemy i wyklejamy obrazki, malujemy farbami, słuchamy muzyki i bawimy się przy niej. Co dzień stajemy się bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami, uczymy się pomagać sobie nawzajem. Wiele rzeczy robimy po raz pierwszy, może nie wszystko nam wychodzi, ale bardzo się staramy!

DEBIUTY 2021R – FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ


Festiwal Piosenki Dziecięcej tego roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Organizatorami całego przedsięwzięcia było Przedszkole Publiczne nr 2 w Łęcznej. Licznie zgromadzona publiczność kibicowała dzieciom od pierwszych taktów.

Czytaj więcej: Debiuty 2021r - Festiwal Piosenki Dziecięcej

„KOTY – PODUSZKI” WARSZTATY PLASTYCZNE


03.06.21r. gr. Tygrysów wzięła udział w warsztatach plastycznych organizowanym przez Panią Asię z Domu Tradycji Ludowej. Dzieci robiły poduszki w kształcie kotów. Wszystkie wskazówki jak powstaje kot – poduszka Pani Asia przekazała dzieciom on-line.

Czytaj więcej: Koty - Poduszki Warsztaty plastyczne

DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE TYGRYSÓW


Pierwszego czerwca na całym świecie obchodzony jest Dzień Dziecka. Tradycyjnie też w naszym przedszkolu organizujemy wspólną zabawę dla naszych przedszkolaków wspólnie z rodzicami.

Czytaj więcej: Dzień Dziecka w Grupie Tygrysów

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.