^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

IV GRUPA "KRÓLIKI"

GRUPA IV - KRÓLIKI

„Króliki” już gotowe. Uśmiechnięte i wesołe. Chłopców mamy jedenastu. Tworzą chętnie budowle z piasku. Lubią także pograć w piłkę, narysować śmieszną minkę. Dyżurnymi w mig się stają, o porządek wtedy dbają. Jest też dwanaście dziewczynek, ładnych jak malinek. Nóżki mają jak sprężynki. Tańczą, skaczą trzy godzinki. Tu wesoło czas wszystkim leci. Co dzień rano panie: Wiola, Ewa i Ania czekają na dzieci. Jest zabawa, jest nauka. Ktoś tam książki swojej szuka. Uczą się malować ludzi i żadne dziecko się nie nudzi. O spacerach pamiętają, dary przyrody do kącika w sali zbierają. Angielski, rytmika i religia, te zajęcia również pięciolatki mają. Ciągle czegoś szukają, o coś pytają. „Kodeks przedszkolaka” w życie wprowadzają. I oczywiście pamiętają, że „Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego”.

NASZE SUKCESY


Przedszkole nr 3 w Zabrzu zorganizowało ogólnopolski konkurs plastyczny "PRAWA DZIECKA NIE MAJĄ WAKACJI". Nasza koleżanka, Wiktoria B. otrzymała wyróżnienie za pracę "PRAWO DO WYPOCZYNKU ".

Czytaj więcej: Nasze Sukcesy

NASZE SUKCESY


Króliki wiedzą, że nie należy wyrzucać do kosza wytłaczanki do jaj. Należy jej się przyjrzeć uważnie i zrobić z niej…? świąteczną ozdobę na konkurs.

Czytaj więcej: Nasze Sukcesy

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.