^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

KOLOROWE KURKI – RĘKODZIEŁO LUDOWE

 


 

Wiosna to dobra pora na spotkania z ciekawymi ludźmi, dlatego 24.03.2015r.  odwiedziła nas w przedszkolu pani Joasia Grzesiak z Domu Tradycji Ludowej. Poznaliśmy dawne tradycje ludowe ukazujące, jak dzieci wraz ze swoimi rodzicami wykonywały zabawki oraz różne użyteczne rzeczy. Była to świetna forma nauki i spędzania ze sobą czasu. Na warsztatach plastycznych z panią Joasią przedszkolaki wykonywały kolorową szmacianą kurkę, która może służyć jako zabawka, ozdoba wielkanocna lub igielnik dla mamy. wszyscy z wielkim zapałem zabrali się do pracy. Każdy chciał wykonać swoją kurkę jak najlepiej. Powstały piękne kolorowe prace, które dzieci zabrały do domu, aby pochwalić się rodzicom i najbliższym.

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.