^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

KONKURS LOGOPEDYCZNY

 


 

Dzieci z naszego przedszkola brały udział w Konkursie Logopedycznym o charakterze plastycznym organizowanym po raz pierwszy przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną  na terenie powiatu łęczyńskiego. Miały za zadanie wykonać ilustrację techniką dowolną do wiersza zawierającego wyrazy z głoskami „trudnymi”.
Zadania podjęli się: Ania Kanaszewska, Ida Gadziak, Karolina Futa i Maja Matysiak z grupy II przygotowane przez Panią Magdę i Marysia Walatek gr. III, Mateusz Charchoł, Karolinka Bicz z gr. IV, Tosia Rybińska  z gr. V  pod okiem Pani Dorotki.  
Do Porani wpłynęło bardzo dużo prac z terenu powiatu, dlatego z radością zawiadamiamy, że Marysia Walatek otrzymała wyróżnienie  w kategorii  1 – przedszkola.
Marysi serdecznie gratulujemy wyróżnienia, wszystkim dzieciom wspaniałych pomysłów, a Rodzicom dziękujemy za pomoc przy wykonywaniu prac konkursowych.

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.