^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

 

SPOTKANIE WIELKANOCNE

 


 

Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie upamiętniające zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, obchodzone przez wszystkie wyznania chrześcijańskie. Z tej okazji grupa Króliczków przedstawiła teatrzyk pt. „Wielkanocne zwyczaje”, którego celem było przybliżenie zwyczajów i tradycji wielkanocnych. Pięciolatki występowały trzy razy. Na pierwszy występ zostały zaproszone przedszkolaki z młodszych grup wraz z paniami nauczycielkami. Na żadnym z przedstawień nie mogło zabraknąć naszej Pani Dyrektor. Drugi występ był dla pracowników przedszkola z przedstawicielami organów prowadzących i instytucji, z którymi współpracuje nasze przedszkole. Gościliśmy również emerytów naszej placówki. Trzecie przedstawienie odbyło się dla rodziców dzieci, które to przedstawienie przygotowały. Mali aktorzy przebrani w stroje i ubrani odświętnie zaprezentowali wiersze i piosenki. Zajączek, baranek, pisanki, dyngusiarze, kwoka, kurczak, wiosna oraz dzieci wprowadziły do kolorowo udekorowanej sali atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Dzieci za ciekawy występ otrzymały liczne brawa, podziękowania i czekoladowe jajeczka od Rady Rodziców.
Zapraszamy do galerii grupy IV.

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.