^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

 

ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK – KONKURS POWIATOWY

 


 

21.04.2015r. dzieci z grupy Mądre Sowy wzięły udział w powiatowym przeglądzie piosenki pt. „Śpiewający Słowik”. Jest to coroczny konkurs organizowany przez nasz powiat łęczyński. Na konkursie ze swoimi piosenkami zaprezentowały się Lenka F. i Aleksandra H. z najstarszej grupy. Lena śpiewała piosenkę pt. „Szafa”, a Ola piosenkę pt. „W krainie marzeń”. Dziewczynki do występów przygotowywała pani Renata P., która uczy w naszym przedszkolu rytmiki. Powiatowy przegląd piosenki odbył się w bardzo przyjaznej atmosferze i zgromadził wielu utalentowanych wykonawców. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki, nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.  Udział dzieci w tego typu konkursach dodaje im pewności i uczy wiary w siebie i swoje możliwości.

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.