^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

 

DZIEŃ DRUGIEGO ŚNIADANIA

 


 

 

Bardzo ważne jest drugie śniadanie. To dzięki niemu dzieci mają energię do nauki i zabawy. W ramach programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury” obchodziliśmy Dzień Drugiego Śniadania. Podczas zajęć dzieci samodzielnie przygotowywały kolorowe, bogate w witaminy i produkty zbożowe kanapki. Wszystkim kanapkom uroku i smaku dodawały pomidory, rzodkiewki, papryka, ogórki, sałata i szczypiorek. Zostały też wykonane samodzielnie kolorowe i zdrowe koreczki owocowe.
Dzieci poznały również korzyści wynikające ze spożywania drugiego śniadania, dowiedziały się jak ważna jest zbilansowana dieta, bogata w produkty zbożowe i 5 porcji owoców, warzyw i soków. Następnie dzieci zjadły pyszne i zdrowe pomarańcze, żeby miały dużo energii do dalszej zabawy.

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.