^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

KRUK W CUDZYCH PIÓRKACH

 


 

24 kwietnia kolejny już raz gościliśmy w przedszkolu parateatralną grupę „Nauczyciele Dzieciom”, która wystąpiła z przedstawieniem pt: „Kruk w cudzych piórkach”. Scenariusz tej sztuki poruszał kwestie związane z przeciwdziałaniem dyskryminacji i odrzuceniu społecznemu, a głównym przesłaniem płynącym do dzieci były słowa:
„Prawdziwe piękno jest w każdym z nas. Trzeba tylko je w sobie odnaleźć i pielęgnować”.
Występ ten przyniósł dzieciom wiele radości, bo niecodziennie widzą one swoje Panie w takich rolach – aktorów - papuga tańcząca Gangnam style, Sowa udzielająca dobrych rad czy Fryzjer  układający fryzury ptakom.
„Nauczyciele Dzieciom” to grupa nauczycieli przedszkoli nr 1, 2, 3 z Łęcznej, którzy oddają się swojej pasji, teatrowi, a najlepszą zapłatą dla nich są uśmiechy i brawa od dzieci. Z naszego przedszkola do grupy należy Pani Dyrektor Ewa Góźdź i logopeda Dorota Czapnik-Berej.

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.