^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

ŁĘCZNA NA WESOŁO

 


 

W dniu 27 kwietnia, poniedziałek, bawiliśmy się w gronie Tygrysków, Królików i Mądrych Sów, wymieniając wiadomości i doświadczenia na temat swojego miasta.
    Dzieci miały możliwość sprawdzić swoją wiedzę w quizie o Łęcznej, obejrzeć fotografie ze znanych miejsc i  wykonać pracę grupową o swojej rodzinnej miejscowości  zbierając honorowe punkty dla drużyny. Największą wiedzą wykazały się Mądre Sowy, zaś Króliki i Tygryski zajęły
ex aequo drugie miejsce.
A pytania nie były łatwe, np.: Ile miejsc mieści stadion „Górnika”, ile pomników przyrody znajduje się w łęczyńskim parku, jak ma na drugie imię Burmistrz Łęcznej. Wśród pytań znalazły się i takie, które przyniosły dzieciom wiele radości, np.: przez Łęczną przepływają: Wieprz i Świnka,
czy Kogucik i Kurka, albo: Największa kopalnia niedaleko Łęcznej to: Bogdanka, Kaszanka czy Koleżanka.
Za dużą  wiedzę o swoim mieście, dobry humor i aktywny udział w przedszkolnej zabawie: „Łęczna na wesoło”  wszystkie grupy otrzymały dyplomy i gratulacje od organizatorów.

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.