^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

HAPPENING EKOLOGICZNY

 


 

We wtorek 28 kwietnia 2015 roku dzieci z Przedszkola Publicznego nr 3 w Łęcznej wzięły udział w „Ekologicznym Happeningu” ulicami naszego miasta. Przedszkolaki maszerowały z transparentami i własnoręcznie wykonanymi kwiatami wykrzykując ekologiczne hasła: „Szanuj przyrodę - zakręcaj wodę”; „Słuchaj dzieci – sortuj śmieci”; „Szanuj zieleń”; „Kiedy zjesz cukierki - do kosza wrzuć papierki”. Nie zabrakło również piosenki „Ziemia zielona wyspa”.
Przystankiem naszego przemarszu był sklep „Zielone Centrum”. Pani Dyrektor Ewa Góźdź złożyła na ręce właściciela dyplom podziękowania za pomoc w współtworzeniu klombów i rabat z kwiatami.
 Piękna pogoda i wielkie uśmiechy towarzyszyły przedszkolakom podczas całego korowodu. Celem tego przedsięwzięcia było utrwalanie postaw proekologicznych oraz umocnienie dzieci w przekonaniu, iż przyrodę należy szanować. Tylko wtedy będziemy wszyscy mogli żyć w zdrowym i pięknym środowisku. Zorganizowanie i przeprowadzenie tego zadania było również podsumowaniem projektu „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.