^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

 

,, Owocna” współpraca z biblioteką.

 


 

Książka towarzyszy dziecku już od najmłodszych lat życia i trudno nie docenić jej bogatego i wszechstronnego oddziaływania na jego rozwój w niemalże wszystkich jego aspektach. Już najmłodsze dzieci z zaciekawieniem oglądają ilustrację, rozpoznają w książkach bliskie im elementy rzeczywistości. Z tą myślą, by pogłębiać zainteresowania czytelnicze nasze dzieci z grupy ,,Mądrych Sów” od września nawiązały współpracę z Filią nr 2  Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej. Zaczynając edukację czytelników od najmłodszych dążymy do tego, aby sięganie po książkę stało się nawykiem w dorosłym życiu każdego z nich. Nasza biblioteka chętnie sięga po innowacyjne formy pracy z czytelnikiem, ze szczególną uwagą traktując najmłodszych. Nic więc dziwnego, że ta współpraca zaowocowała zorganizowaniem wystawy prac dzieci i rodziców pt. ,, Łęczna – moje miasto” oraz wręczeniem przedszkolakom z grupy ,, Mądrych Sów” elektronicznych kart czytelników.
Uroczystość odbyła się 7.05.2015 r. Wzięły w niej udział dzieci, ich rodzice oraz zaproszeni goście: Pan Burmistrz Teodor Kosiarski, Dyrektor Przedszkola nr3 Pani Ewa Góźdź, Dyrektor M.G. Biblioteki Publicznej Pani Danuta Panas, Dyrektor Powiatowej Biblioteki Pani Jadwiga Marczewska, pracownicy biblioteki i wychowawczynie. Dzieci zaprezentowały krótką część artystyczną, na którą złożyły się wiersze i piosenka o Łęcznej.
Więcej zdjęć w galerii grupy V..

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.