^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

„ŁĘCZNA W OCZACH DZIECKA”


 

W ramach koncepcji pracy Przedszkola Publicznego Nr 3 w Łęcznej w roku szkolnym 2014/2015 zorganizowany został międzyprzedszkolny konkurs plastyczny „Łęczna w oczach dziecka”. Na konkurs wpłynęło 36 prac z PP Nr 1, 2, 3, 4 oraz z Niepublicznego Przedszkola „Aniołek”. Jury w składzie: Helena Kępka, Paweł Brodzisz, Katarzyna Jagiełło przyznało:

I miejsce: Julii Medyńskiej PP NR 1

II miejsce: Lenie Rybka PP NR 4

III miejsce: Karolinie Futa PP NR 3

Wyróżnienia dla:

Gabrysi Kowalczyk z PP NR 1

Natalii Cielebąk z PP NR 2

Laury Babirackiej z PP NR 3

Piotrusia Staropiętka z Niepublicznego Przedszkola „Aniołek”

Leny Kogut z PP NR 2

Mileny Ziętek z PP NR 4

Nagrody dla wszystkich dzieci biorących udział w konkursie ufundował Pan Teodor Kosiarski Burmistrz Miasta Łęczna. Dziękujemy Panu Burmistrzowi za pomoc w zorganizowaniu w/w przedsięwzięcia.

Uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych „Łęczna w oczach dziecka” odbyło się 14 maja 2015 roku w PP Nr 3 w Łęcznej. Otwarcia dokonała Pani Jadwiga Marczewska Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęcznej wraz z Panią Ewą Góźdź Dyrektor PP Nr 3 w Łęcznej. Zostały rozdane nagrody, były gratulacje, uściski dłoni małych artystów, a także część artystyczna w wykonaniu Maleństw, Kubusiów Puchatków i dzieci z grupy Mądrej Sowy. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, pamiątkowych zdjęć. Zobaczcie sami. Zapraszamy do naszej galerii. Już wkrótce wystawę pokonkursową będzie można zobaczyć także w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej.

Osoby odpowiedzialne za zorganizowanie i przeprowadzenie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego „Łęczna w oczach dziecka”: mgr Wioleta Chołast, mgr Lidia Mączka.

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.