^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY QUIZ EKOLOGICZNY


 

22 maja 2015r. czteroosobowa drużyna z grupy Mądrej Sowy uczestniczyła w Międzyprzedszkolnym Quizie Ekologicznym zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr1 w Łęcznej . Po raz kolejny najstarsze dzieci z łęczyńskich przedszkoli miały okazję sprawdzić swoją wiedzę związaną z ekologią oraz wykazać się wiadomościami zdobytymi w ciągu całej edukacji przedszkolnej. Quiz był znakomitą okazją do zabawy jak również ugruntowania wiedzy z zakresu edukacji przyrodniczej, a celem nadrzędnym było uwrażliwienie dzieci na potrzeby środowiska naturalnego. Wierzymy, że edukacja ekologiczna rozpoczęta w tak wczesnym wieku zaprocentuje i zainspiruje dzieci i rodziców do działań na rzecz ochrony środowiska. Oczywiście zmagania przedszkolaków odbyły się w duchu rywalizacji „fair play”, a radość i brawa z każdej prawidłowej odpowiedzi słychać było w całym przedszkolu. Za udział w quizie, każde dziecko otrzymało dyplom oraz wspaniałe nagrody. Drużyna z naszego przedszkola zajęła I miejsce, co ogromnie nas cieszy. Na koniec na wszystkich czekał słodko - owocowy poczęstunek.

 

 

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.