^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

JARMARK ŁĘCZYŃSKI – WOKALNO-TANECZNE POPISY PRZEDSZKOLAKÓW


 


     Jak co roku pod koniec maja odbywają się w naszym mieście „Dni Łęcznej”. Wydarzeniu temu towarzyszą różne imprezy i pokazy. Również w tym roku odbył się „Jarmark Łęczyński”, trwający trzy dni. W czasie takiej imprezy nie mogło też zabraknąć naszych małych artystów z przedszkola „na zakręcie”. Dzieci zaprezentowały się na dużej scenie, ze swoimi występami. Przedszkolaki popisywały się umiejętnościami wokalnymi i tanecznymi, począwszy od najmłodszych trzylatków a skończywszy na starszakach. Pomimo małej tremy dzieci czuły się na scenie jak prawdziwi artyści. Zgromadzona  publiczność nagrodziła małych wykonawców gromkimi brawami.  Sami zresztą popatrzcie oglądając nasze popisy uwieńczone na zdjęciach.

 

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.