^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

MAMO, TATO WOLĘ WODĘ

 


 

Nasze przedszkole w ramach programu z edukacji zdrowotnej „Mamo, tato wolę wodę” zrealizowało cykl zajęć poświęconych kształtowaniu prawidłowych nawyków zdrowotnych i postaw ekologicznych. Dzięki czemu przedszkolaki zgłębiły wiadomości dotyczące roli wody w życiu człowieka, zwierząt oraz przyrody. Dzieci uświadomiły sobie, iż woda jest nieodłącznym elementem naszego istnienia. Znajduje się w morzach, rzekach, chmurach, owocach, warzywach, naszych organizmach…. Woda jest niezbędna do życia, a jej zasoby są ograniczone, stąd dzieci zadeklarowały się, że będą oszczędzać wodę i zwracać uwagę każdemu kto ją marnotrawi. Popatrzcie jak wyglądały nasze zajęcia. Zapraszamy do galerii.

 

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.