^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

 

ŚPIEWAMY O ZDROWIU


 

       W dniu 02.06.2015r. dwie dziewczynki z grupy Tygrysków: Julia O. i Lenka G. reprezentowały nasze przedszkole w IV Edycji Powiatowego Konkursu Piosenki o Zdrowiu w Cycowie. Organizatorami uroczystości byli: Starostwo Powiatowe w Łęcznej, Zespół Szkół im 7 Pułku Ułanów Lubelskich w Cycowie oraz Powiatowy Zespół ds. Szkół Promujących Zdrowie w Łęcznej. Do udziału w konkursie zgłosiły się 4 Szkoły Podstawowe oraz 11 Przedszkoli.
Nasze dziewczynki podczas swojego występu wykazały się śmiałością, dojrzałością oraz talentem muzycznym. Śpiewały piosenkę pod tytułem „Owocowy blues” zajmując II miejsce w kategorii przedszkoli. Do występu przygotowały je wychowawczynie grupy p. Kasia oraz p. Ula, a także wspaniali rodzice, którzy rozwijają talenty swoich pociech zapewniając im wsparcie oraz zaangażowanie w sprawy dzieci.

Julci i Lenie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.