^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

PRZEDSZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI I TAŃCA „DEBIUTY 2015”


 

 

W dniu 14 czerwca 2015r. troje dzieci z grupy Kubusia Puchatka Dawid Sz, Karolina F. oraz Julia W. pod kierunkiem pani Lidii M. oraz p. Magdaleny R. wystąpiło na Przedszkolnym Festiwalu Piosenki i Tańca „Debiuty 2015” prezentując piosenkę pod tytułem „Dobry dzień”. Organizatorami imprezy było Przedszkole nr 2 we współpracy z Centrum Kultury w Łęcznej.
Nasze przedszkole reprezentowały także dziewczynki z grupy Tygrysków Julia O., Maria W. oraz Lenka G. z piosenką pod tytułem „Owocowy blues” pod kierunkiem p. Kasi K. oraz pani Uli Sz. Wszystkie przedszkolaki wystąpiły wspaniale, były radosne i pewne siebie , cieszyły się swoim sukcesem. Każdy uczestnik przeglądu otrzymał dużą kolorową maskotkę oraz pamiątkowy dyplom i oczywiście gromkie brawa. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.