^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

WYCIECZKA DO MAGICZNYCH OGRODÓW


 

13.06.2015r. trzy najstarsze grupy z naszego przedszkola wybrały się do Magicznych Ogrodów. Była to wycieczka rodzinna. Każde dziecko podróżowało z jednym lub dwoma rodzicami. w Magicznych Ogrodach spotkaliśmy się z animatorami, którzy oprowadzili nas po terenie opowiadając ciekawe historie. Prowadzili także przeróżne zabawy, zapraszali do fantastycznych miejsc, np. strasznego „Mroczyska”. Dzieci w czasie pobytu mogły zanurzyć nogi w chłodnej wodzie, pobawić się na wspaniałych placach zabaw, zjeżdżalniach, trampolinach. Mieliśmy też możliwość zjeść coś dobrego i słodkiego. Pogoda i humory dopisywały. Wróciliśmy do Łęcznej zmęczeni, ale z bagażem cudownych wrażeń. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.