^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

 


W ramach realizacji tematu BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK 15 czerwca 2015 roku nasze przedszkole odwiedzili policjanci: sierżant sztabowy Magdalena Krasna i młodszy aspirant Mariusz Dowierciał z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej. Głównym celem zajęć było zapoznanie dzieci z niebezpieczeństwami grożącymi im w trakcie drogi do przedszkola, uświadomienie dzieciom jak zachować się, gdy spotkają obcą osobę, a także jak bezpiecznie spędzić wakacje. Największą atrakcją było omówienie  roli policyjnego psa w wykrywaniu przestępczości, czy poszukiwaniu zaginionych. Zostały również przedstawione zasady właściwego zachowania dzieci podczas ataku psa z pokazem postępowania oraz wyjaśnienie reguł właściwego zachowania w pobliżu psa i sposobu podchodzenia do niego. Z zaciekawieniem przedszkolaki oglądały pokaz tresury psa - Mado. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały policyjnych rad oraz zadawały wiele nurtujących je pytań.

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.