^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

Rok szkolny 2020/2021

MOJA ANGIELSKO – HISZPAŃSKA PRZYGODA MIŚ TEDY

Drodzy Rodzice i Dzieci!

W miesiącu czerwcu gościliśmy Misia, który z radością przyszedł pogratulować dzieciom ochoczej nauki języka angielskiego oraz hiszpańskiego podczas zajęć w przedszkolu. Dzieci wspaniale radzą sobie podczas zajęć z języka angielskiego, podczas których przyswajają słownictwo, wyrażenia oraz śpiewają piosenki w języku hiszpańskim. Wiedzę tą zdobywają w ramach realizacji projektu MOJA ANGIELSKO- HISZPAŃSKA PRZYGODA, którego jednym z celów jest rozbudzenie zaciekawienia językiem angielskim i hiszpańskim wśród dzieci w wieku przedszkolnym. Misio śpiewał , tańczył razem z dziećmi, zachęcając je do dalszej nauki języków obcych. Życzymy powodzenia i udanych wakacji.

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.