^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

Rok szkolny 2020/2021

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRZECIWDZIAŁANIA AGRESJI WOBEC DZIECI

W dniu 2 czerwca na terenie Łęcznej w wielu miejscach miasta powstały punkty eventu, w których znajdują się plakaty, ulotki oraz pluszowe maskotki. Akcja zorganizowana została przez Zespół Interdyscyplinarny w ramach Międzynarodowego Dnia Przeciwdziałania Agresji Wobec Dzieci, który przypada 4 czerwca oraz kampanii społecznej pod hasłem ,,Przemoc niszczy rodzinę”. Przedsięwzięcie zostało objęte patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Łęcznej oraz Burmistrza Łęcznej. W akcję włączyło się również nasze Przedszkole. Otrzymane materiały zostały wykorzystane podczas zajęciach edukacyjnych w poszczególnych grupach. Natomiast w holu głównym przedszkola został zorganizowany kącik informacyjny dla rodziców do którego serdecznie zapraszamy. Dziękujemy za współpracę.

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.